BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 14099524
*
nr 1409 9524
Bordslampor
Ett par, keramik. Höjd: 75 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 augusti 2021
kl 20:03:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/7 15:26:22
1
Vinnande bud
2/8 19:49:09
2
350 kr
2/8 19:49:09
1
400 kr (Budbetjänt)
2/8 19:49:56
2
450 kr
2/8 19:49:56
1
500 kr (Budbetjänt)
2/8 19:56:26
2
600 kr
2/8 19:56:26
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39
-
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26
*
Bordslampor
Läs om budbetjänten
nr 1409 9524
Bordslampor
Ett par, keramik. Höjd: 75 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 augusti 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/7 15:26:22 | 1 | Vinnande bud |
2/8 19:49:09 | 2 | 350 kr |
2/8 19:49:09 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
2/8 19:49:56 | 2 | 450 kr |
2/8 19:49:56 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
2/8 19:56:26 | 2 | 600 kr |
2/8 19:56:26 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39 -
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26